KURUMSAL

ÖZER AVUKATLIK VE ARABULUCULUK BÜROSU


Özer Avukatlık Bürosu olarak bölgemizin seçkin kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Avukatlık büromuz kuruluş ve organizasyonu itibariyle toplu takip hizmetlerini hızlı; güvenilir ve online yapabilecek organizasyon; teçhizat ve eğitime sahiptir.


Özer Avukatlık Bürosu olarak konularında uzman 5 Avukat, icra ve adliye işlemlerini takip eden (bir kısmı adliyeden emekli müdürlerden oluşan) 2 deneyimli yardımcı kâtip ile 4 deneyimli büro elemanı ve her dönem büromuzda staj yapan avukat stajyerleri ve Adalet Meslek Lisesi öğrenci stajyerleri ile birlikte çalışmaktayız.


Arabulucu olan Av. Eda Nartürk Çokuğurluel  ve Av. Mehmet Altınoğlu ile birlikte çalışmaktayız.


Nisan  2021 'den itibaren Prof.Dr.Mustafa Çeker Akademik Danışman olarak aramıza katılmıştır.

Temel yaklaşım; müvekkillerin profilini doğru şekilde analiz ederek, ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmak ve en hızlı şekilde karşılık verebilmektir.Bilginin hızlı paylaşılması, işlenmesinin ve kayıt altına alınmasının, her meslekte olduğu gibi Hukuk alanında da ne kadar önemli bir kavram olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle büromuz güçlü teknolojik altyapısıyla; personelimiz, çağın gerektirdiği araçlarla donanmış olarak sürekli iletişim halinde çalışarak, her an haberleşme imkanına sahiptir.


Büromuzda ağırlıklı olarak, ticari ve hukuki davalar ile icra takipleri yapılmaktadır. Avukatlık büromuzun ilkesi; hızlı, güvenilir ve hatasız çalışmaktır.